Kombinacje Armanda #2 – typy bukmacherskie

Lecimy z kolejnymi propozycjami od Armanda, pierwsze koty za płoty, więc z pewnością w ten weekend będzie lepiej! Kilka ciekawych wydarzeń przed nami, więc bez wątpienia coś wpadnie do kieszonki 😉

Siemanko! Ten tydzień nie będzie obfitował w tak dużą liczbę gal ale za to mamy lepsze kursy do wyłapania. Na końcu analizy zahaczyłem także o przyszłotygodniowe FEN bo zdaje się, że za kilka dni może nie wyglądać to już tak okazyjnie jeśli chodzi o wyceny. Tak jak poprzednio, w nawiasie oceniłem prawdopodobieństwo każdego typu. Więc do rzeczy 🙂

UFC FIGHT NIGHT 198

  • SEAN BRADY (90%)

Tak wysoki procent prawdopodobieństwa może niektórych dziwić, ale od kiedy zobaczyłem to zestawienie byłem naprawdę pewny wygranej Seana i do dziś się to nie zmieniło. Nie chodzi tutaj o to, że uważam Chiesę za słabego zawodnika, wręcz przeciwnie jest bardzo solidny i nieprzewidywalny w parterze, ale… Brady to w mojej ocenie jeden z najciekawszych prospektów w swojej wadze. Na nogach będzie dominował, nie widzę też tego, żeby Chiesa był w stanie go obalać i dominować z góry. Jestem bardzo spokojny o Seana i już jakiś czas temu pograłem go za dość wysoką stawkę 🙂

  • TERRANCE MCKINNEY (65%)

McKinney „wjechał z buta” do UFC, nokautując Matta Frevolę w 7 sekund, co jest trzecim najszybszym nokautem w historii organizacji. Jego radość po tym zwycięstwie była tak wielka, że podczas celebracji uszkodził sobie kolano, co też jest rzadko spotykane 🙂 Jest piekielnie niebezpieczny w pierwszej fazie pojedynku, co potwierdza fakt że z 11 zawodowych zwycięstw aż 10 zakończyło się w pierwszej rundzie, z czego 6 w pierwszej minucie. Istnieje ryzyko, że może się wystrzelać i jeśli Fares Ziam przetrwa pierwsze 5 minut to później dojdzie do głosu. Ale myślę, że „T.Wrecks” kolejny raz zaskoczy, tym bardziej, że Ziam jakoś szczególnie mnie nie przekonuje.

ACA 132

  • RAUL TUTARAULI (97%)

Missmatch. Tutarauli podejmie Czecha Rajnocha, który nie jest w stanie zrobić mu tutaj żadnej krzywdy. To powinna być krótka walka, gdzie Tutarauli szybko pokaże rywalowi miejsce w szeregu.

  • KHASEYN SHAYKHAEV (80%)

Jedyne co przemawia za Karginovem to doświadczenie. Shaykahaev to młody, perspektywiczny zawodnik, który mimo że stoczył dopiero sześć zawodowych pojedynków, pokonywał już niezłych rywali, jak Dileno Lopes czy Cleverson Silva. Nie będzie mu łatwo skończyć Karginova przed czasem, ale myślę że zgarnie decyzję bez większego problemu.

FAME MMA 12

  • AREK TAŃCULA (95%)

Unibet ma kurs nawet 1.40, jest to jedna z najlepszych promocji w ostatnim czasie. Jedyna potencjalna szansa dla Jacka Murańskiego to trafienie Arka jakimś mocnym ciosem w pierwszej minucie pojedynku, ale jest ona według mnie bardzo nikła. Tańcula żeby nie ryzykować może od razu pójść po nogi Murańskiego i po obaleniu uruchomić mocne młotki. 32 lata vs. 52 lata, powinno się to bardzo szybko skończyć, aczkolwiek biorę pod uwagę, że Muran może okazać się twardszy niż się spodziewam. Dlatego uważam, że pewniejszy jest tutaj zakład na zwycięstwo Arka niż np. na under 1,5 rundy.

  • MAKSYMILIAN WIEWIÓRKA (80%)

Jak dla mnie Wiewiór jest tu zdecydowanym faworytem. Będzie dominował w stójce, a jeśli walka trafi do parteru to szanse Polańskiego tym bardziej zmaleją.

Dubelek Tańcula i Wiewiór to według mnie najlepsza propozycja z Fame MMA. Dla chętnych także propozycja singlowa w postaci ANNY ANDRZEJEWSKIEJ (50%). Po takim kursie jak 2,84 aż żal nie spróbować. Jedyna broń Kamiszki to parter, ale nie sądzę, by udało jej się sprowadzić Andrzejewską choćby raz. Myślę, że najbardziej prawdopodobna opcja to zwycięstwo Ani na kartach punktowych.

FEN 37

Jak na razie podaję suche typy, jakby ktoś chciał złapać kursy, które niestety w każdej z tych propozycji już są niższe niż były na otwarciu, a za tydzień pewnie będą na granicy opłacalności. Dlatego polecam grać teraz, analiza pojawi się za tydzień bliżej gali 🙂

  • MATEUSZ RĘBECKI (97%)
  • PIOTR KUBERSKI (85%)
  • SZYMON DUSZA (65%)

Powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.